Úspěchy první poloviny září

26.09.2020 08:34

Máme tu skoro konec září, a proto bych chtěla shrnout úspěchy členů týmu Carla.kupkolo.cz a že jich je opravdu hodně.

6. se konal závod na horských kolech Weber Jičínská 50. V mladších žácích byl 10. Šimon Kulveit, v dívkách vyhrála Anežka Holanová. Na dlouhé trati (50 km) obsadil Pavel Kubín krásné celkové 13.místo a Kateřina Bergerová obsadila skvělé 4.místo. Na krátké trati (25 km) byl Lukáš Toman 1. v kategorii a 10 celkem, Tobiáš Kulveit 3. v kategorii a 15. celkem, Adam Ulvr 9. v kategorii a Petra Čeřovská dojela hned za ním jako 1.žena v kategorii.

12. se jel Houštecký cyklomaraton, kde nás na dlouhé trati (82 km) reprezentoval Honza Kunc a obsadil 3. v kategorii a 8.místo cekem. Mezi ženami vyhrála Aneta Khýrová

Ten samý den se jel i legendární závod Qayron Rallye Sudety. Dlouhá trať (113 km/3259 m) byla jako každý rok součástí českého poháru v maratonu. Na ní si Karolina Bergerová dojela pro vysněné 2.místo v čase 7:04. Na krátké trati (60 km) ji napodobila její sestra Kateřina parádním 2.místem. Petra Čeřovská byla 2. v kategorii a 15. celkově. Jiří Voňka byl 4. v kategorii a 43. celkově. Na nejkratší trati (30 km) obsadil Tobiáš Kulveit 18.místo

Týden na to byl na programu Nova Cup v Harrachově. Dlouhá trasa (110km/6300m pro ženy) byla zařazena do českého poháru v maratonu. Karolina Bergerová si dojela na krásném 4.místě a 3. v kategorii Elite v čase 7:35. Tím se upevnila 3.místo v celém českém poháru v maratonu. Na této trati startoval i Lukáš Toman, ale nedojel. Na krátké trati byl Jiří Koblasa na 3.místě v kategorii a 41. celkově a Petra Čeřovská byla 2.v kategorii a 9. celkově.