Úspěšná sobota 28.6. z pohledu Carla.Kupkolo.cz

01.07.2014 00:24

Velice vydařený byla poslední červnová sobota v podání našeho týmu. Největší úspěch slavil Jirka Šorm na silničním MČR ve Slavkově u Brna, ale nezaháleli ani ostatní na bikemaratonu Krkonošák.

V sobotu 28.6. pokračovalo MČR a MSR v silniční cyklsitice hromadným závodem juniorů ,kde jsme byli zastoupeni Jirkou Šormem. Po výborném výkonu na 128 km dlouhém okruhu obsadil Jirka vynikající 5. místo, kdy mu na medaili scházelo pouze 5 vteřin!!!

Mistrovství ČR Silniční závod Výsledky - junioři (128 km): 1. Adam Ťoupalík (ČEZ Cyklo Team Tábor) 3:37:17 2. Luděk Helis (SKC Tufo Prostějov) +3:35 3. Vojtěch Pezlar (Kovo Praha) +3:36 4. Lukáš Kunt (Remerx Merida Kolín) +3:40 5. Jiří Šorm (Carla.Kupkolo DK. n.L.) +3:45

Ve stejný den se konal také bikemaraton Krkonošák v Lomnici nad Popelkou, kterého se účastnila velká část týmu.

Na trati 89 km obsadil Milan Jezbera 44. místo a 8. v kategorii.

46 km trať zdolal na celkověm 3. místě Tomáš Berger a zároveň obsadil 2. místo v kat.!

Luboš Toman dojel celkově 9. a ovládl kategorii nad 40 let!

Martin Šubr dorazil do cíle jako 18. a 2. mezi juniory. Jakub Kosina 33. a jako 3. junior. Na nejkratší 23 km trati jsme měli mladší z rodu Tomanů. Honza Toman bral celkově bronz a 1. flek v juniorech. Lukáš Toman celkově 5. a bronz v kategorii!