Vítězné pokračování na Bikero cyklomaratonu v Hradci Králové

10.06.2017 15:18

Dne 4.6. se uskutečnil závod Bikero Cyklomaraton Hradec Králové. Tento závod je specifický svým malým převýšením a vysokou průměrnou rychlostí. V závodě jsme pobrali hned dvě první místa. Luboš Toman vyhrál absolutně 30 km trať, když ve spurtu ukázal své zkušenosti a nedal šanci téměř o 30 let mladšímu Michalu Víchovi. V ženách zvítězila na dlouhé trati Karolína Bergerová. Dále skončil Lukáš Toman na 5. místě. Závodu se také zúčastnili lyžaři ze Špindlerova Mlýna, mimo jiné svěřenci Luboše Tomana. "Hostování" v královedvorských barvách se chopili na výbornou. V juniorské kategorii na 30 km trati vybojovala Mariana Golinay 2. místo, Anna Benešová brala třetí flek a v juniorech vybojoval taktéž třetí místo Stanislav Heczko.