Členové týmu

 

Novotný Luděk - předseda oddílu,  správce webu

 narozen : 1974
 mobil:       605707423
 e-mail:     stavinoha1@gmail.com
  disciplína: silniční i horská kola, běh, triatlon, duatlon
    kategorie: Masters

 

 Lukeš Jan - místopředseda oddílu

  rok narození:  1972

  disciplína:        silniční i horská kola, řidič doprovodného vozu

  kategorie:        Masters

 

 

 

 

 

Lukeš Jakub 

  rok narození:  

  disciplína:        silniční cyklistika

  kategorie:       

 

Kvasnička Dalibor - sekretář oddílu

 rok narození: 1949

 

 

 

 

 

 

 Jiří Šorm st. - trenér mládeže

 rok narození:

 

 

 

 

 

 

 

Berger Jiří

  rok narození: 

  disciplína:  

  kategorie:       

 

  Bergerová Karolína

  rok narození: 1992

  disciplína:   MTB, silnice

                          Český poháry XCO a XCM

  kategorie:       ženy elite

 

 

Bergerová Kateřina

  rok narození: 1992

  disciplína:  

kategorie:       ženy elite

 

Hroneš Patrik

  disciplína: MTB, silnice, triatlon

  kategorie: Masters

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

  Kubín Pavel

  disciplína: MTB, TFA - hasičský silově vytrvastní sport

  kategorie: Masters

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Jičín

 

  Toman Luboš

 rok narození: 1969

  disciplína:      MTB, občas i silnice

  kategorie:       Masters

  mobil:              775 222 047

   web:                https://www.penzion409.unas.cz

 

Toman Lukáš 

 rok narození: 1991

disciplína:       MTB

  kategorie:       muži

 

 

 

 

Toman Jan

  rok narození:

  disciplína:       MTB

  kategorie:      

 

 

 

 Marek Radek

  narozen: 1978

  mobil: 737981770

  ICQ: 377412352

  disciplína: silniční i horská kola

  kategorie: Masters

  web: https://www.kolemkolem.wz.cz/

 

Blažková Lucie

  rok narození: 1970

  disciplína:       MTB

  mobil:              604 277 094

 

 

 

 Lacina Luboš

  rok narození: 1954

  mobil:              603107559

  disciplína:       silnice, MTB

  kategorie:       Masters

 

 

Munzar Jan

 rok narození: 

  disciplína:      MTB

  kategorie:       žáci

 

 

 

 

Munzarová Mája

  rok narození : 

   disciplína:  

   kategorie

 

 

 

 

 Hák Jaroslav

  rok narození : 1978

   disciplína: silnice, MTB

   kategorie: Masters I

   mobil: 605451555

   skype: jardyn1

 

 Čeřovská Petra

    rok narození : 

   disciplína: MTB

   kategorie

 

 

 

  Fejk Lukáš

    rok narození : 

   disciplína: MTB, silnice, běh

   kategorie: muži

 

 

 

Koudelka Dominik

 

 

 

 

 

Pešek Milan

 rok narození : 

   disciplína: silnice, běh

   kategorie: Veteráni

 

 

 

 

 

 

 

Holanová Anežka

 

 

 

 

 

 

Holan Filip

 

 

 

 

Holan Matěj

 

 

 

 

 

 

Koblasa Jiří st.

 

 

 

 

 

 

Koblasa Jiří ml.

  disciplína: silnice

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

 

Krebs Ladislav

 

 

 

 

 

 

Hrnčířová Lucie

Disciplína: silnice, MTB

Kategorie: ženy

 

 

 Krupka Štěpán

  disciplína: MTB, TFA - hasičský silově vytrvastní sport

  kategorie: Masters

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Jičín

 

 Kvasnička Dalibor

  rok narození: 1949

 disciplína:        silniční cyklistika

  kategorie:       Masters

 

 

Knutson Paul

  disciplína: silnice

  kategorie: Masters

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

 

Kulveit Tobias

  disciplína: MTB, silnice

  kategorie: st. žáci

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

 

Kulveit Šimon

  disciplína: MTB

  kategorie: žáci

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

Ulvr Adam

  disciplína: MTB

  kategorie: st. žáci

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Vítězná

 

Ulvr Tadeáš

  disciplína: MTB

  kategorie: žáci

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Vítězná

 

Khýrová Aneta

  disciplína: silnice, MTB, běh

  kategorie: ženy

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

Goliney Maryana

  disciplína: MTB, silnice

  kategorie: ženy

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    

 

Dvořák Marek

  disciplína: MTB

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    

 

Benešová Anna

  disciplína: MTB

  kategorie: ženy

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    

 

 

Slabá Gabriela

 disciplína: MTB, silnice

  kategorie: ženy

  mobil:        

  e-mail:      Gacerov@seznam.cz

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

 

Kraus Lukáš

 disciplína: silnice

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    

 

 

 

Rieger Marek

 disciplína: silnice, MTB

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Strážné

 

 

Jakub Skalický

 disciplína: silnice, MTB

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Vrchlabí

 

 

Jakub Hebelka

 disciplína: MTB

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    

 

Heczko Stanislav

  disciplína: MTB

  kategorie

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    

 

Voňka Jiří

  disciplína: MTB, silnice

  kategorie: Masters

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:    Dvůr Králové nad Labem

 

Andělka Krušinová

  disciplína: MTB

  kategorie: žákyně

  mobil:        

  e-mail:       

  bydliště:  Hořice v Podkrkonoší

Kontakt

Luděk Novotný Erbenova 2335
Dvůr Králové nad Labem
54401
605707423 carlakupkolo@gmail.com