Další zajímavá vystoupení našich závodníků v posledních dnech

08.09.2020 21:28
Největším závodem posledního víkendu byl určitě Závod míru nejmaldších, kde se sešli nejlepší mladí závodníci z celé Evropy. Prolog a 4 etapy ve 3 dnech dokonale prověřil 160 závodníků. A my jsme měli v tomto závodě Jana Lukeše mladšího, který tento závod zvládl na jedničku a ukázal svoji stopající formu, Hned v prologu zahájil 6. místem a celý závod pokračoval v úspěšném vystoupení. Nakonec po jeho výkonech skvělé 14. místo celkově bylo i lehkým zklamáním... Je ale vidět, že by se po přestupu k juniorům neměl v pelotonu ztratit.
Nedávno se i pro ty nejmladší konaly pěkné závody v Hradci Králové - Junior CUP. Skvěle zorganizované závody týmem Jana Hrušky přilákali i naše mladší závodníky. A jaké to bylo přibližuje maminka našich nadějí:  "Super organizace, pěkná trať, žádná zbytečná motanice po parku, ale pěkná trať s několika překážkama po trati, náročná hlavně na techniku. Tadeáš skončil v časovce na 3.miste v hlavním závodu mu 3. místo uteklo o 10 vteřin, takže skončil na 4. místě. Adam zajel časovku taky pěkně, konkurence byla veliká, skončil na 11. místě. Bohužel při trénování na překážkách se těsně před hlavním závodem ošklivě vyboural , naštěstí jen naraženiny a přesto že se statečně na start postavil, tak odjel pouze jeden a půl kola, pak odpadl. Tak snad příště... "
Ukončili jsme i triatlonovou sezónu posledním závodem Středečního poháru duatlonem v Pohoří. A to opravdu úspěšně. Vítězství v závodě tu brali Milan Pešek a Luděk Novotný, druhý byl Patrik Hroneš a třetí Lukáš Fejk. Patrik Hroneš tento seriál vyhrál celkově a Milan Pešek skončil v konečném pořadí druhý. Lukáš Fejk a Luděk Novotný obsadili 4. místo.
Září je plné závodů a tak doufáme, že ještě spousta dobrých výsledků přijde....
V sobotu se také konal tradiční závod tříčlenných družstev Krkonošská 70 MTB. Na něm měli premiéru naše děvčata ve složení Petra Čeřovská, Aneta Khýrová a Gábina Slabá  a hned svoji první účast ozdobili vítězstvím.
V neděli se jela také časovka na Špinlerovku, kde jsme obsadili kompletní stupně vítězů. Jirka Voňka vyhrál, na druhém místě skončil Jirka Koblasa a třetí byla Aneta Khýrová.
Září je plné závodů a tak doufáme, že ještě spousta dobrých výsledků přijde....