Okolo Stračova - V mrazivém počasí "Dvoráci" atakovali přední příčky

18.03.2018 20:15

Další z přípravných závodů na sezónu byl již tradiční běh na 10 km Okolo Stračova. Počasí, "že by psa nevyhnal" (-5 st. a vichr), uvítalo nejsilnější účast ze Dvora. A nebylo to jen o účasti. I přes nepřízeň počasí závodníci oddílu Carla.kupkolo.cz v některých kategoriích bojovali o příčky nejvyšší.

Celkově zde vyhrál domácí Milan Janata. Ženy do 40-ti let ovládla Aneta Khýrová. A nebyla sama, kdo se z našich umístil na bedně. Mezi muži 50-59 let bral 3. místo Milan Pešek. Čtvrté místo vybojoval Luděk Novotný a na 5. místě se mezi muži umístil Lukáš Fejk.

Kromě členů oddílu se závodu zúčastnili ještě další 2 borci ze Dvora a okolí:. Tomáš Hak bral 5. místo v kategorii a Martin záruba místo 11.

Další z běžeckých závodů, kde si oddíloví závodníci otestují formu před začátkem cyklistické sezóny bude za 14 dní Křížová desítka v Hradci Králové.