XV. MTB maraton Malevil Cup s účástí Carla.Kupkolo.cz!

21.06.2014 21:04

V sobotu 21.6. se na ranči Malevil v Lužických horách konal tradiční MTB maraton Malevil, který byl letos posunut ještě o level výš do UCI MTB marathon series 2014. Pořadatelé připravili opět 3 náročné trasy o délce 100, 65 a 40 km.

Na nejdelší 100 km trati nás reprezentoval pouze Pavel KUBÍN a nevedl si vůbec špatně, když obsadil celkové 91. místo a 31. ve své kategorii. Na trati 65 km jsme měli opět pouze jednoho zástupce a to Milana JEZBERU, který obsadil 165. místo a 40. mezi muži nad 40 let. Na start 40 km trati se postavilo hned 5 našich jezdců, kteří se také sešli v první řadě na startu, což značilo zřejmě velké ambice. Nejlépe si vedl Martin ŠUBR s Lubošem TOMANEM, kteří spolupracovali v přední skupině a dojeli na 7. a 9. místě v celk. pořadí a shodně 3. ve svých kategoriích! Honza a Lukáš TOMANOVÉ dojeli na 32. resp. 47. místě a vybojovali 12. a 24. v kategoriích. Jakub KOSINA bohužel pro technické problémy závod nedokončil.